Gruja Petrol

Izmena liste za upis dece u vrtić Žitište

Predškolska ustanova "Desanka Maksimović" obaveštava roditelje koji su aplicirali za upis dece u vrtić u Žitištu, da je došlo do izmene prvobitne liste.
 
SPISAK DECE UPISANE U POLUDNEVNI BORAVAK (Mešovita grupa 3-5 godina)

Sučević Stefan
Molkuc Srđan
Vojnov Stevan
Trivunović Darko
Božić Vuk
Savanović Nemanja
Kovačević Tamara
Gvozden Marija
Stanojević Danijela
Trivunović Nađa
Nikolić Ognjen
Vrućinić Neda
Petrović Eleonora
Dragišić Uroš
Sava Ivona
Korać Pavle
Rodić Branko
Stojković Nikola
Zorić Mihajlo
Ugrenović Bogdan
Rodić Anastasija
Stanojević Arsenije
Marjanović Strahinja
Katić Rastko
 
SPISAK DECE UPISANE U JASLENU GRUPU ( od 1 do 3 godine)
 
1. Ćurguz Kasija
2. Kuzman Andrija
3. Đumić David
4. Mijatović Lena
5. Ugrenović Mateja
6. Kantar Nina
7. Mazak Anton
8. Liu Jia Jun Liu
9. Uroš Savić
10. Moldovan Mihajlo
11. Rošu Mirća Maksim
12. Marinković Luka
13. Milinović Ivan
14. Gluhajić Mitar
15. Šarenac Luka
16. Fečkeš Ana
17. Katić Andrija
18. Radinović Slobodan
19. Banjaš Jovana
20. Božić Ognjen
 
SPISAK DECE - MEŠOVITA GRUPA 1. CELODNEVNI BORAVAK

1. Nedić Nika
2. Savić Sara
3. Savić Teodora
4. Uzelac Dušica
5. Živković Isidora
6. Ninković Minja
7. Zonjić Mirjana
8. Ostojić Natalija
9. Kukolj Vanja
10. Karan Luka
11. Ćuk Anđela
12. Ćurguz Mirjana
13. Goda Emeše
14. Goda Rozalija
15. Lackov Dušan
16. Rajović Vera
17. Friškan Lara
18. Rošu Lorena
19. Novaković Danilo
20. Živković Jovan
21. Rajković Petra (PPP)
22. Sekošan Lea (PPP)
23. Ugrenović Željana (PPP)
24. Ostojić Anastasija (PPP)
25. Grbić Sonja (PPP)
 
SPISAK DECE - MEŠOVITA GRUPA 2. - CELODNEVNI BORAVAK

1. Jovanović Dimitrije
2. Koso Mihajlo
3. Mandić Staša
4. Katić Dunja
5. Ugrenović Filip
6. Ća Ju Liu
7. Ća Jou Liu
8. Radinović Sanja
9. Marinković Anđela
10. Mijatović Luka
11. Karanović Dušan
12. Karanović Nebojša
13. Mršić Ognjen
14. Vujinović Dušan
15. Novaković Tea
16. Karan Jakša
17. Tucić Danica
18. Mazak Klaudija
19. Stanojević Ognjen
20. Boljac Miloš
21. Boljac Mihajlo
22. Vujinović Jovana (PPP)
23. Dimitrijević Verica (PPP)
24. Kovačević Luka (PPP)
25. Grbić Sonja (PPP)
 
SPISAK DECE UPISANE U PRIPREMNU GRUPU
 
1. Meržan Matejas
2. Koso Hana
3. Praštalo Marko
4. Šipoš Maksim
5. Bognar Hari
6. Stankulov Teodora
7. Đukić Jovan
8. Stupar Goran
9. Ugrenović Jovan
10. Vrućinić Jovan
11. Kukić Ivan
12. Đurić Veljko
13. Subičin Uroš
14. Jovanović Dunja
15. Katić Katarina
16. Sučević Sara
17. Ostojić Anastasija
18. Kurdulija Ognjen
19. Kovačević Luka*
20. Sekošan Lea – mlađa*
21. Rajković Petra –mlađa*
22. Vujinović Jovana*
23. Dimitrijević Verica – mlađa*
24. Ugrenović Željana – mlađa*
25. Grbić Sonja – mlađa*

*- Deca koja će posle 12h boraviti u celodnevnom boravku