Gruja Petrol

Spisak studenata kojima je odobrena stipendija i jednokratna finansijska pomoć

Opština Žitište i ove godine pruža podršku za ostvarivanje odličnih rezultata kao i finansijsku pomoć studentima slabijeg materijalnog stanja. U toku naredne nedelje u zgradi Opštine Žitište biće dodeljeni ugovori o stipendiranju studenata, kao i rešenja o jednokratnoj finansijskoj pomoći.

Ove godine izdvojena su značajna sredstva, a nakon sprovedenog konkursa opredeljeno je ukupno 23 stipendija i 45 jednokratnih finansijskih pomoći. U pojedinačnim iznosima stipendije su 8.400,00 dinara deset meseci u kontinuitetu, a jednokratna finansijska pomoć iznosi 29.000,00 dinara.

Spisak studenata kojima je po konkursu odobrena studentska stipendija za školsku 2018/19:

  1. Čorba Emil, Torda, Akademija umetnosti Novi Sad, III godina, 9,42
  2. Bolorin Sava, Srpski Itebej, VTŠSS Zrenjanin, II godina, 9,22
  3. Dapčević Minja, B. Karađorđevo, Poljoprivredni Novi Sad, III godina, 8,90
  4. Milivojević Katarina, R.Topolovac, Rudarsko-geološki Beograd, III godina, 8,50
  5. Nikolić Dragana, Čestereg, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin, IV godina, 8,75
  6. Čikoš Daniel, Torda, Filozofski Novi Sad, III godina, 8,58
  7. Medić Jovana, Banatsko Karađorđevo, FTN Novi Sad, II godina, 8,91
  8. Prstojević Dragica, Međa, VPŠSS Novi Sad, III godina, 8,74
  9. Zubac Jelena, R.Topolovac, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin, IV godina, 8,78
  10. Beljić Jovana, Žitište, VTŠSS Zrenjanin, III godina, 8,89
  11. Bikić Ivana, B.Karađorđevo, Medicinski Novi Sad, VI godina, 8,72
  12. Guteša Anja, B.Karađorđevo, FTN Novi Sad, IV godina, 8,80
  13. Čileg Kristina, Novi Itebej, FTN Novi Sad, I MAS, 9,07
  14. Karanović Jelena, Hetin, Pravni Novi Sad, III godina, 8,56
  15. Spasojević Ana, Međa, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin, II godina, 8,67
  16. Tomić Gloria, Torda, Filozofski Novi Sad, IV godina, 9,37
  17. Stojanović Nataša, Žitište, Pravni Novi Sad, I MAS, 8,59
  18. Čapo Gabriela, Novi Itebej, Prirodno matematički Novi Sad, IV godina, 8,51
  19. Ignjatov Natalija, Žitište, Ekonomski Subotica, III godina, 8,83
  20. Lemajić Anastasija, Žitište, Filozofski Novi Sad, I MAS, 8,69
  21. Praštalo Ivan, Žitište, Filološki Beograd, IV godina, 9,56
  22. Mazalica Milica, Banatsko Višnjićevo, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin, I MAS, 8,69
  23. Gverić Rade, S.Itebej, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin, III godina, 8,52

Spisak studenata kojima je po konkursu odobrena jednokratna finansijska pomoć za školsku 2018/19:

  1. Kosanović Dragana, Žitište, VŠSS za obrazovanje vaspitaća Kikinda
  2. Žigić Ivana, Hetin, Ekonomski Beograd
  3. Dragičević Anastasija, Ravni Topolovac, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  4. Čonti Nikola, Srpski Itebej, Poljoprivredni Novi Sad
  5. Kovačević Aleksandar, Čestereg, Pravni Novi Sad
  6. Lekić Aleksandar, S.Itebej, Pravoslavni bogoslovski Beograd
  7. Šajti Kristina, Novi Itebej, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  8. Lojpur Zorana, Ravni Topolovac, Filozofski Novi Sad
  9. Delić Aleksandra, Banatski Dvor, Poljoprivredni Novi Sad
  10. Svorcan Milana, Banatski Dvor, VŠSS Kikinda
  11. Polovina Čedomir, Žitište, VTŠSS Zrenjanin
  12. Bokić Lazar, Žitište, FPN Beograd
  13. Jašin Ivana, Srpski Itebej, Poljoprivredni Novi Sad
  14. Stan Damir, Torak, Ekonomski Novi Sad
  15. Dukić Milica, Čestereg, FTN Novi Sad
  16. Đurica Marijana, Ravni Topolovac, PMF Novi Sad
  17. Martin David Samuel, Torak, Ekonomski Subotica
  18. Šamu Aniko, Torda, Poljoprivredni Novi Sad
  19. Jošić Mirjana, Torak, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  20. Novaković Jasmina, B. Višnjićevo, Fakultet za spec.edukaciju i rehabilitaciju Beograd
  21. Sarić Miljana, Ravni Topolovac, Poljoprivredni Novi Sad
  22. Žigić Dajana, Hetin, Ekonomski Beograd
  23. Knežević Ratko, Čestereg, Visoka Hotelijerska škola Beograd
  24. Dalmacija Luka, Čestereg, Ekonomski Subotica
  25. Plećaš Olgica, B. Karađorđevo, Poljoprivredni Novi Sad
  26. Sekula Albert, Hetin, FTN Novi Sad
  27. Borčić Dragana, B. Karađorđevo, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  28. Mijatović Jovan, Žitište, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  29. Pribičević Dijana, Čestereg, VTŠSS Zrenjanin
  30. Medić Smilja, B.Karađorđevo, FTN Novi Sad
  31. Roži Zita, Torda, PMF Novi Sad
  32. Marković Aleksandra, B.Višnjićevo, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin
  33. Bosnić Zorica, B.Karađorđevo, Filozofski fakultet Novi Sad
  34. Adžić Arsen, Međa, Vojna akademija Beograd
  35. Zorić Milana, Žitište, Filozofski fakultet Novi Sad
  36. Railić Dajana, Žitište, Poljoprivredni Novi Sad
  37. Bulaja Dimitrije, Žitište, FTN Novi Sad
  38. Karanović Rada, Hetin, Ekonomski Novi Sad
  39. Petrović Nikola, Čestereg, VTŠSS Zrenjanin
  40. Dalmacija Anđela, Čestereg, Filozofski fakultet Novi Sad
  41. Martinov Bojana, R.Topolovac, VTŠSS Zrenjanin
  42. Trivunović Božana, B.Dvor, Medicinski Beograd
  43. Čipa Emeše, Torda, PMF Novi Sad
  44. Dapčević Željana, B.Karađorđevo, Filološki Beograd
  45. Majstorović Ilija, B.Karađorđevo, TF „Mihajlo Pupin“ Zrenjanin

 FOTO: sa dodele ugovora o stipendiranju studenata i jednokratne finansijske pomoći 2018.godine.